•   Телебачення онлайн -Телеканали -Албанія -Report TV 

Телеканал: Report TV
Report TV
Країна:  Албанія
Категорія: Новини
2,8 з 5
19 голос (ів)
Останні відео телеканалу
Protesta e Berishës/ Nesturi: Për qëllime politike! Murrizi: Për të bashkuar grupin e PD!
22:42
Report TV - E shembi tërmeti, ringrihet kulla C e Kalasë së Durrësit
1:48
Me shpejtësi ‘të çmendur’ deri në 207 km në orë në autostradën Tiranë-Elbasan, ndalohen shoferët
0:18
‘Art në gur’, edicioni i X-të i simpoziumit të skulpturave! 60 vepra arti kthejnë në ‘muze’ Korçën
1:33

Завантажити більше
Report TV - опис, огляд, рейтинг

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota.
Report Tv është televizioni që ka në zemër të vërtetën dhe në mendje shqetësimet e qytetarëve. Transmetimi sa më i shpejtë i lajmit, por edhe verifikimi profesional, janë synimet tona të përditshme.
Informacioni mbi politikën, ekonominë, kulturën, sportin, ndërthuret me raporte për natyrën e shembujve të mirë njerëzorë në Shqipëri dhe në rajon. Ne në ReportTv besojmë se informacioni i drejtë është po aq i vlefshëm sa ushqimi në Demokraci, ndaj për hir të respektimit të së vërtetës dhe shikuesve tanë kudo në Shqipëri, në rajon dhe përmes transmetimit kudo në botë, ne punojmë çdo ditë për të realizuar mision sa më shumë që të jetë e mundur. drejtë dhe mirë.

Report TV онлайн прямий ефір

ABC News  Албанія / Новини
ABC NEWS — це інформаційний канал 24 години на добу / 7 днів на тиждень, який забезпечує постійне висвітлення новин та потужний доступ до будь-якої

  • 80
3,7 з 5
24 голос (ів)
Ora News  Албанія / Громадське Тв
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2,3 з 5
8 голос (ів)
Alsat M  Албанія / Новини
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3,4 з 5
20 голос (ів)
Albanian TV of America  Албанія / Громадське Тв
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3,3 з 5
9 голос (ів)
TV SHENJA  Албанія / Новини
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 з 5
2 голос (ів)
Report TV  Албанія / Новини
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2,8 з 5
19 голос (ів)ТВ ПО КРАЇНАХ