•   Телебачення онлайн -Телеканали -Албанія -Ora News 

Телеканал: Ora News
Ora News онлайн прямий ефір

Трансляція з офіційного сайту
Трансляція даного телеканалу дозволена і здійснюється на офіційному сайті телеканалу, Натисніть на плеєр
Ora News
Країна:  Албанія
Категорія: Громадське Тв
2,3 з 5
8 голос (ів)
Ora News - опис, огляд, рейтинг

RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

Ora News онлайн прямий ефір

TVSH  Албанія / Громадське Тв
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2,6 з 5
6 голос (ів)
Alsat M  Албанія / Новини
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3,4 з 5
20 голос (ів)
Klan Kosova  Албанія / Місцеве ТВ
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3,1 з 5
11 голос (ів)
Ora News  Албанія / Громадське Тв
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2,3 з 5
8 голос (ів)
Tv Klan  Албанія / Громадське Тв
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3,4 з 5
37 голос (ів)
Vizion Plus  Албанія / Громадське Тв
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4,6 з 5
3 голос (ів)ТВ ПО КРАЇНАХ